TŘETÍ LIGOVÝ TÝDEN

Minulé období bylo ve znamení Lannisterských snah ustanovit svou hegemonii v centrálním Westerosu a rovněž zesílily nájezdy rodu Greyjoy na severu. Nápor lvů ve středu kontinentu měl za následek rozjitření vztahů s rodem Baratheonů. Na severu došlo k třenicím a rod Starků se snaží vypořádat se s problémem krakatic na palubách válečných lodí. Jejich zaneprázdnění však znamená dočasné ochlazení vztahů s rodem Baratheon, který by od svého spojence očekával více.

Třetí ligový týden je zahájen. Každý z účastníků může odehrát kdykoliv v týdnu dva volitelné Jousty (1 vs. 1) s různými balíky a různými soupeři a o ligovém večeru další volitelný dvoukolový Joust a jeden Melee (hra více hráčů). Ligový večer je možno konat kdykoliv, v Praze bude snad ve čtvrtek v Outpostu. Tímto povzbuzuji rovněž i ostatní komunity v Brně, Ostravě a na Slovensku, aby se účastnily, jak jim čas a chuť dovolí.

Liga: 3. týden

Rivality: Lannister x Baratheon; Stark x Greyjoy

Favor: není

Turn of Tides: není

Legalita: Standard (ITE a 5KE bloky + Core Set + 6 CP CoA + SoS a WoW CP)

Komentáře

Andremu jsem se k tomu už trošku vyjadřovala, ale teď i takhle veřejněji a s malým nahlédnutím do Ostravské meta :-)

Nevím, jestli to bylo tím, že tento týden byly rivality vyhlášeny dvě nebo tím, že druhá se týkala v Lize nejhranějšího rodu (Starků), ale naši pozornost upoutala :-)
Vzhledem k tomu, že Raius i Delf hrávají Starky, tak jsem se rozhodla využít momentálního nepřátelství s rodem Greyjoyů a donutit se k jejich stavbě. Donutit, protože je to mnou nejméně oblíbený rod. Měla jsem pocit, že se mi snad i něco smysluplného povedlo a nebudu to hrát úplně s odporem ;-) a těšila jsem se na vyhrocený střet.
Podobně ovšem smýšlel Delf a s karetní pomocí od Raie složil Baratheony ("Dandali bude hrát Lanni, vezmu si Bara").
Takže Delf šanci na rivalitu neměl žádnou, já jedna ku dvěma, pochopitelně mi to nevyšlo a jako už potřetí jsem se s Raiem v rámci Večera ani jednou nestřetla :-D

Tímto tedy vyjadřuji mechanice rivalit svou jednoznačnou podporu :-)
Chce to sice asi trošku komunikace, abychom to příště skutečně využili, ale Ostrava má tak trošku díky tomu dva nové decky :-)

i bez RIVALITY je rivalita dost velká :-D

Hlásím další vydařený joust po Skypu. Tentokrát ne tolik herně, protože já měl kliku (v okamžiku, kdy Dandali hrála Winter storm, tak mi přišel jedne duplikát a Noble pro Crown Regenta) a Dandali smůlu (žadné lokace na příjem a nic na náběr), ale zase jsem si s Dandali super pokecal:-) A to je fajn, protože se jinak moc nepotkáme ...

Taky jsem viděl poprvé v akci Brana z CS a bylo to opravdu elegantní dobrání tří karet přes Kings of Mountain and Vale a následné změna plotu a zahrání resetu.