O stránkách www.agot.cz

Vítejte na "informačním panelu" karetní hry A Game of Thrones.

Tyto stránky slouží jako zdroj informací a prostor pro diskusi jak stávajících hráčů, tak nových zájemců.

K navigaci slouží horní lišta a prostřední panel menu.

V článcích naleznete informace o aktuálním dění v hráčské komunitě - hlavně vyhlašování jednotlivých týdnů Ligy, jejích výsledků a vyhlašování turnajů.
Představení hry je úvodním nahlédnutím do hry a toho, co od ní můžete čekat, jak se v ní zorientovat.
V představení rodů naleznete charakteristiky jednotlivých rodů, jejich herní specifika, speciální mechaniky a shrnutí možností stavby decků v rámci těchto rodů.
Ice and Fire League nabízí přehled informací k Lize - což jsou šestitýdenní herní cykly, kdy každý týden má svá drobná specifika a herní setkání Ligy se odehrávají v Praze, Brně, Ostravě a na Slovensku.
V turnajích naleznete vyhlášení jednotlivých turnajů, reporty a výsledky z nich.
Deckbuilding poskytuje informace především novým hráčům - obecné zásady stavby balíčků, ale časem i konkrétní rady pro jednotlivé rody.

Song of Ice and Fire je zatím prázdný, ale časem poskytne základní informace o knižní sáze, na jejichž motivech je hra A Game of Thrones založena.
Jejím autorem je George R. R. Martin, o kterém se něco málo můžete dozvědět pod stejnojmenným odkazem.

Místem diskusí o stránkách, o hře, ale i jiných tématech je Fórum. Můžete zde nejen diskutovat, ale dozvědět se i některé podrobnější informace o aktuálním dění, přečíst si rady hráčů a jejich postřehy.
Pro navázání prvního kontaktu bez nutnosti registrace slouží Kniha návštěv.

Poslední příspěvky Vám umožní snadnou orientaci v tom, co nového se na těchto stránkách objevilo, kde přibyly nové komentáře.

V případě jakýchkoliv dotazů použijte fórum, k připomínkám k obsahu a formě stránek použijte buď také fórum a nebo plovoucí okno v pravém dolním rohu (zobrazí se až po přihlášení) feedback.

Věříme, že Vám toto místo poskytne potřebné informace, stane se místem setkání s ostatními hráči, inspirací pro debaty a vtáhne Vás do herního dění.