DRUHÝ LIGOVÝ TÝDEN

Po rošádě na Casterlyově Skále se znovu rozhořel konflikt ve Westerosu. Situace se vyhrotila právě mezi mocnými lvy a vznešenými draky - začíná krvavý spor mezi těmito rody. Na druhé straně Westerosu, v krajích kde zima ukazuje méně přívětivou tvář, došlo naopak k jistému sblížení mezi silnými vlky a jeleny. Uvidíme, jak se situace vyvrbí.

Druhý ligový týden je zahájen. Každý z účastníků může odehrát kdykoliv v týdnu dva volitelné Jousty (1 vs. 1) s různými balíky a různými soupeři a o ligovém večeru další volitelný dvoukolový Joust a jeden Melee (hra více hráčů). Ligový večer je možno konat kdykoliv, v Praze bude celkem jistě ve čtvrtek v Outpostu. Tímto povzbuzuji rovněž i ostatní komunity v Brně, Ostravě a na Slovensku, aby se účastnily, jak jim čas a chuť dovolí.

Liga: 2. týden

Rivality: Lannister x Targaryen

Favor: Stark * Baratheon

Turn of Tides: není

Legalita: Standard (ITE a 5KE bloky + Core Set + 6 CP CoA + SoS a WoW CP)

 

Komentáře

Tak jsme dnes v Brně dali jednu ligovou hru Ragnar vs. Já (Greyjoy vs. Lanni). Po tuhé bitvě kdy lvy už málem prohrávali je přišel zachránit Jaime, který si za dvě influance získal Euronovu námořní podporu. K vítězství také přispěly nemalým dílem Rudé pláště podporované Podlýmy úmysly (Devious intentions).

Tak to mně dneska Martellové vedení lady Dandali podlé úmysly velice rychle rozmluvili za pomoci Grand Master's Chain (kdo by také mohl odolat takové autoritě), no a žádný spasitel se jako neobjevil a tak moji Lanni spořádaně zařvali a padli na hubu:-D

sice padli, ale až po tuhém boji, ve kterém měli jistý čas i dost navrch :-) martellové se zapotili než je udolali :-) moc hezká hra :-)

Zapotili ... tak to je trefné, vzhledem k převažujícímu počasí na jihu kontinentu:-D
Ale opravdu pěkná hra, boj na 10 plotů a tak do 7 plotu to bylo vyrovnané:-)

Potom jsi si to vynahradil na mě, v další atmosférické bitvě na dalekém východě :-)

Btw, jestli někdo bude mít odpoledne čas tak bych dal jednu po skypu. Ať mám aspoň dvě hry za týden.

Já bych si i zahrál, ale dva volné jousty už mám odehrané a tak nevím, jestli by Ti to k něčemu bylo. Jo a mohl bych až večer ...

no škoda já sem zatím hrál jen jednu hru s Ragem, ani an ligový večer jsme se nesešli, to je nuda ...