Čtvrtý ligový týden - vyhlášení

Minulé období bylo ve znamení mocné a takřka nezpochybnitelné nadvlády rodu Greyjoy nad mořem. Plameny zachvátily pobřeží na severu i ve středních krajinách. Železná flotila zasela strach a nenávist mezi mocnými rody. Lannisterská expanze se rozvážně zpomalila a na scénu opět vstupuje rod Baratheonů a hledá cestu, jak bránit svá pobřeží před hněvem železných mužů. Zároveň v srdcích mocných Baratheonů sílí strach ze života exilových potomků rodu dračích králů. Na jihu se princ Dorne po neúspěšných útocích a úspěšné obraně odmlčel. A v sedmi královstvích se začínají silně projevovat válečné útrapy a bída narůstá...

Čtvrtý ligový týden je zahájen. Každý z účastníků může odehrát kdykoliv v týdnu dva volitelné Jousty (1 vs. 1) s různými balíky a různými soupeři a o ligovém večeru další volitelný dvoukolový Joust a jeden Melee (hra více hráčů). Ligový večer je možno konat kdykoliv, v Praze bude ve čtvrtek v Outpostu. Tímto povzbuzuji rovněž i ostatní komunity v Brně, Ostravě a na Slovensku, aby se účastnily, jak jim čas a chuť dovolí.

Liga: 4. týden

Rivality: Lannister x Greyjoy; Stark x Greyjoy; Baratheon x Targaryen

Favor: Lannister * Baratheon

Turn of Tides: není

Legalita: Standard (ITE a 5KE bloky + Core Set + 6 CP CoA + SoS, WoW, ChoS a RS CP)

Komentáře

wow, koukám že už je pro ligu povoleno i nových CP, dobře *THUMB UP*

Jsou k dostání v Outpostu, jak se mi podařilo se s hobitem předtím dohodnout, tak o to je jejich legalizace snadnější :)

takže Outpost je teď tak vybaven jo? to už musí objednávat hned první release z améru co?
kéž by něco takovýho fungovalo i v brně....

V Outpostu jsem nikdá nebyl, jak to funguje s prodejem? Na netu jsem jejich obchod nenašel, dá se to koupit odsud, nebo musím za nimi?

Outpost je obchod v praze, ale je to něco asi jako Černý rytíř u nás, takže myslím že je to spíš kamený obchod než že by prodávali online, jinak co jsem se díval tak sem našel na netu nějáké české online ochody co prodávají AGoT ale buď strašně staré edice jako Valyrian a Winter jenom a nebo i nové CP ale za 350 - 400,-

Posílat CP na objednávky on-line samozřejmě není problém, stačí u Hobita objednat. Hobit posílá věci už řadu let do Liberce, Brna a jinam bez problému. Takže v případě zájmu je to bez problému uskutečnitelné - stačí mu dát vědět :)

Tak dnes jsme v Brně zas něco málo zahráli, chtěl jsem sem napsat report, ale byl moc velký tak ho dávám do fóra když už ho tu máme. A toto mi nešlo smazat tak tu jen tak tlachám :)

Tak jsem včera s Andrém odehrál 14 plotovou bitvu ve které mi došel deck:-)
Na každém slušném turnaji, by to byla remíza, ale tady jsem prohrál:-D

Otevřeně, André hrál Martelly, a když na mne v jednom kole vytáhl Vipers bite a dva Lock in the tower, tak jsem měl co dělat abych mu nehodil karty do obličeje:-D:-D:-D