24.9. LCG Turnaj - Road to Stahleck AKTUALIZOVÁNO - změna místa konání a aktualizovaný rating

Znovu nás čeká turnaj ve formátu LCG. Tento je desátým turnajem probíhající sezóny a řadí se už do poprázdninové přípravy na vrchol roku, mistrovství Evropy na gotickém hradě Stahleck. Turnaj se bude konat v sobotu 24.9. v Praze a buhe ho hostit klub mladých techniků Vyšehrad, protože v Outpostu bude nečekaně plno. Začátek turnaje je stanoven na 10:00.

Pokud se hodláte účastnit, tak se prosím přihlašte (signup záložka).

V platnosti je X-list včetně úprav a stále jsou v zájmu testování povoleny tři proxy karty (ještě nad X-list). Dále je též v platnosti restricted list.

Tady se můžete podívat na aktuální rating hráčů.

Legalita: LCG (Core Set + 6 CP první řady Clash of Arms + 6 CP druhé řady Time of Ravens + 6 CP třetí řady King's Landing + 6 CP čtvrté řady Defenders of the North + Kings of the Sea + Princes of the Sun + Lords of Winter + Kings of the Storm + Queen of Dragons + 6 CP páté řady Brotherhood without Banners + 5 CP šesté řady Secrets of Oldtown)

Váš NW

 

Komentáře

Nazdar, tohle bude muj první turnaj a tak mám pár otázek:
1) Burning of the sand (RotO) je podle
http://www.fantasyflightgames.com/edge_foros_discusion.asp?efid=1&efcid=...
na restricted listu, bude to i v tomhle turnaji?
2)S kámošem jsme začali nedávno a máme zatím málo karet, probíhá tady taky výměna / nákup jednotlivých karet jak jsme zvyklí z jiných karetních her, nebo mám radši ještě objednat pár Chapter packů?
3) ty 3 prox karty můžu mít libovolné nebo jen na doplnění karet co už mám do počtu 3 karet?
4)platí se nějaké zápisné?

Dík za odpověď a těšim se jak se mnou vytřete podlahu :)

Ahoj,
1.) Restricted list platí i u nás.
2.) Karty se moc neprodávají, protože je vše fixně v CP, můžeš se podívat na: http://www.eaglecard.org/ tam se dají objednat nějáký singlovky, ale ne všechny. Pokud nechceš jen něco na doplnění, tak se určitě vyplatí koupit celé CP.
3.) 3 proxy jsou na cokoliv, pak je ještě v platnosti X-LIST, viz http://agot.cz/cs/node/176
4.) zápisné se standartně neplatí, jelikož je ale teď změna místa tak nevím, většinou se zápisné dávalo jen za "nájem" nebo tak, myslím že kdyby se něco vybíralo tak to Andre napíše

ja chapu ze restricted list plati i u vas, ale na restricted listu co mate na strankach neni burning of the sand uveden, tak jestli je to jen prehlednuti a stara verze nebo je to umyslne pouzivani starsiho restricted listu

A kde kupujete chapter packy? zatim jsem si objednal z fantasy obchodu ale radeji bych nejakou kamenou dobre zasobenou prodejnu v Praze

No tady se to jen tak často neauktuakizuje, ale samozřejmě oficiální pravidla platí.

Co se týče CP tak v praze to berou přes Planetu Her a nebo to objednávají z Rakouska. Jinak o kamené prodejně nevím.

Ahoj, rad ti poradím kde koupit chapter pack. Ja si kupuji společně s CHroustem ( napiš mu na fenixu). CHroust to objednává z rakouska od Volfganga ( řídí agot v rakousku). Ale samozřejmě se můžeš dotázat i ostatních, je lepší udělat větší objednávku a rozdělit si poštovné.

Jak tady psal kolega, i pro mě je to první turnaj. Už se moc teším.

Hmm koukám že bude plno nových hráčů a já nebudu moc přijet :( To je ale škoda.

zdar,
vyšlo nám nové FAQ, které poměrně zásadně mění Master agendu ..... bude už platné na tomhle turnaji ?

Nové FAQ NEBUDE platné na tomto turnaji. Pro aplikaci nových pravidel a úprav musí proběhnout minimálně týdenní moratorium před jejich oficiální aplikací.

Tak jak to dopadlo?

Nemůžu se tam najít:)

výsledky, ještě nejsou, a jak znám andreho tak to bude chvíli trvat než se to tu objeví

Výsledky visí ve výsledkové listině turnajů.

Dík za výsledky:)