Hraní a turnájek AGoTu v rámci GameConu - aktualizováno

Přátelé, naskytla se nám možnost zahrát si Hru o Trůny v rámci festivalu GameCon, který se koná od čtvrtka 21.7.2011 do neděle 24.7.2011 v České Třebové. Jeden z organizátorů mi nabídl možnost hru prezentovat a v prostorách jejich deskoherny tak získat nové fanoušky pro tuto hru.

Součástí GameConu bude i turnájek, který bude probíhat přímo v prostorách deskoherny na GameConu.

Program AGoT LCG na GameConu bude vypadat následovně:

  • Pátek 22.7.2011 od 19:00 - Prezentace hry, vysvětlení pravidel zájemcům, testovací hry.
  • Sobota 23.7.2011 8:00 - 12:00 - Podle možností volné hry pro zájemce, testování atp. v návaznosti na pátek
  • Sobota 23.7.2011 od 14:00 - TURNAJ - 4 kola klasický švýcar + semifinále a finále


Jde především o příležitost získat nové fanoušky a potencionální hráče, a také zahrát si pro ty, co jim AGoT bude o prázdninách chybět.

TURNAJ: V platnosti je X-list a restricted list. Vzhledem k události se počet proxy karet v balíku nebude řešit, podmínkou jsou ale "řádné" proxy, tedy tištěné tak, aby zahrnovali veškeré informace o kartě. Lístečky 2x2 cm a jiné nebudou akceptovány. Legalita: LCG (Core Set + 6 CP první řady Clash of Arms + 6 CP druhé řady Time of Ravens + 6 CP třetí řady King's Landing + 6 CP čtvrté řady Defenders of the North + Kings of the Sea + Princes of the Sun + Lords of Winter + Kings of the Storm + 6 CP páté řady Brotherhood without Banners + 2 CP šesté řady Secrets of Oldtown)

Vstupné na turnaj bude 50 Kč. Ceny zajistí organizátoři GameConu od HBO.

Pro lepší celkový přehled se prosím přihlaste na stránkách GameConu. Stačí když se registrujete a přihlásíte na turnaj - platit můžete na místě. Pokud přijedete jen na turnaj tak nic jiného řešit nemusíte.

PS: Já, Raius a Andre tam budeme už od pátku a budeme tam spát, kdo by se chtěl přidat tak ho rádi uvidíme. Oba večery pak můžeme zajít na pivko a nebo využít ostatních aktivit GC.

Budu se na vás těšit

Rozy

Komentáře

výsledky zde

Chtěl bych všem, se kterými jsem měl možnost si zahrát, poděkovat za hru i trpělivost.

My děkujeme za hry a snad zase brzy na viděnou ;)