26.3. LCG turnaj - Spravedlnost Králova Přístaviště

Znovu nás čeká turnaj ve formátu LCG. Tento je pátým turnajem probíhající sezóny. Bude se konat v sobotu 26.3. v Brně a bude ho nakonec, jako obvykle, hostit Maják (herna Planety her, kde se turnaj měl konat původně, ještě prochází rekonstrukcí). Začátek turnaje je stanoven na 10:00.

Pokud se hodláte účastnit, tak se prosím přihlašte (signup záložka).

V platnosti je X-list včetně úprav a stále jsou v zájmu testování povoleny tři proxy karty (ještě nad X-list).

Legalita: LCG (Core Set + 6 CP první řady Clash of Arms + 6 CP druhé řady Time of Ravens + 6 CP třetí řady King's Landing + 6 CP čtvrté řady Defenders of the North + Kings of the Sea + Princes of the Sun + Lords of Winter + Kings of the Storm + 6 CP Brotherhood without Banners)*

Váš NW

 

*Přesná legalita bude ještě doplněna podle aktuální podoby vyšlých setů

Komentáře

Jelikož se poslední dobou množí dotazy ohledně toho jak to bude s turnajem v Brně, tak turnaj BUDE. Čekal jsem že to sem Andre napíše, ale projistotu a klid v duši to píšu já rovnou.
Jediným zádrhlem je že v Planetě Her ještě nestihnout herní koutek dodělat (co jsem tam byl tak tam mají pěknej bordel a Hrabinho říkal, že možná to stihnout vyklidit, ale to je tak vše), takže jsem domluvil klasicky turnaj na Majáku.
Budu vás čekat v 10:00 a prostoru bude dost. Budeme tam jak minule.

Teším se na vás v sobotu 26.3.

Tak jsem se taky přihlásil, snad to vyjde, jen koukám, že mnoho lidí již z herní obce neznám.. takže se na Vás budu těšit.. snad se mi podaří složit něco z té své skromné LCG sbírky :D

I ja se budu tesit, pamatuju si Te jen z vypraveni Rozyho a Raga :)

Bláťa:
Ty brďo, Davide, tos mě velmi překvapil a je to překvapení nadmíru příjemné :)) Pojedeš z Prahy nebo z Třebíče? Pokud to první, nechceš jet s námi? :)

Mno, jedeme z Prahy - beru s sebou ještě Janču a jednoho kolegu - který se v blízké době také snad přihlásí - a jedeme autem :)

Z Brna nás bude nakonec 5 (já, herb, krok, potly a jana), jen se 2 nemůžou přihlásit jelikož jim nikdo nepotvrdil registraci na agot.cz.

Polty už jsem povolil, ale Janu tam nikde nevidím. Jaký má profil?

ta se prý ani neregistrovala když to polty nešlo, ale tak abys s tím počítal a měl scorekarty...když to vyjde tak nás bude tak 20...ale kopírka na majáku je tak no stress