21.3. Pobočníkův Turnaj

Královo Přístaviště se obléklo do slavnostního. Koná se veliký turnaj na počest jmenování nového pobočníka krále a zároveň k setkání dvou velmi dobrých přátel z mládí - Roberta Baratheona, toho času krále a Eddarda Starka, právě nově jmenovaného pobočníka. Davy bouří, arénou se rozléhá třeskot lámajících se dřevců a bolestivý (i hněvivý) křik padlých turnajových rytířů. Příslušnící mocných větví rodu Baratheon se sešli, aby před zraky svého krále získali palmu vítězství a odvezli si přízeň urozených dam. Kdo bude tím největším "jousterem" a bude tak triumfovat na poli slávy? Pod hávem turnajových her se ovšem hraje i hra jiná, hra smrtící, hra o trůny...

S předstihem oznamuji konání turnaje o štítovou ikonu rodu Baratheon, kterou obdrží první a druhý hráč v pořadí. Turnaj se bude konat 21.3. v Ostravě - centrum volného času od 11:00. Všichni hráči rodu Baratheon jsou vítáni, ať se rozhodne, kdo z jejich mocných rytířů a lordů je tím nejmocnějším. Neméně vítám i hráče ostatních rodů, kteří ukáží, že nejenom rod Baratheonů disponuje koordinací mysli a ruky vedoucí k porážce soupeřů (jousting).

Legalita: Standard (ITE a 5KE bloky + Core Set + 6 CP CoA + SoS, WoW, ChoS a RS CP)

Děkuji za pozornost,

Váš NW

Komentáře

Výborně, dělám si poznámku do kalendáře.
Jinak bych pak jen uvítal kdyby se tu objevil seznam legálních CP pro turnaj.
Jinak předpokládám že bude standard joust a klasika jedna proxy karta....

Legalitu vyvěšuji až s jistou prodlevou, když se přiblíží datum konání, aby bylo jisté, co všechno bude k dispozici. Je to záležitost přehlednosti :)

S velkou rádostí a očekáváním mohu oznámit že pozvání na rozbití pár hlav velkoryse přijímám a těším se na řež.

I já si zaznamenávám do svého diáře. Ať tam máte někoho, koho můžete porážet i poslepu :-)

Hezky nám ta účast narůstá :-)
Právě jsem zarezervovala pro jistotu obě klubovny, abychom se tam nějak vešli :-)
Později buď tady nebo individuálně provedu nějakou formu navigace (kdyžtak mi dejte vědět, na jaká nádraží dojedete, možná i pro řidiče se nějaké info najde), ale už s předstihem (ať na to sama nezapomenu) upozorňuji, že je třeba se tam přezout, jinak nás dovnitř nepustí ;-)

Mapka místa konání. Busy 56 a 54 jezdí z vlakového nádraží Svinov. V ostatních případech je asi nejjednodušší cestou dostat se napřed na Svinov a přestoupit na výše jmenované busy :-)
Řidiči mohou parkovat buď na místě bankomatů (Kaufland) a nebo odbočit do té malé slepé uličky těsně před zastávkou - je tam malé parkoviště u školy.
Nicméně bych navrhovala nějaký hromadnější sraz na zastávce nebo před budovou, abychom se tam netrousili po jednom a abyste nebloudili uvnitř :-) Jinak zkuste na vrátnici nezmiňovat slovo "turnaj", protože když jsem to zkusila posledně, tak po mě chtěla povolení úřadů pro pořádání takové akce ;-)

děkujem za návod, snad trefíme, z Brna zatím jen 2 ks...jinak na vrátnici se zeptáme kde je tu to společenství přátel agotu :)

Jak říkal Rozy, z Brna zatím jen 2 kusy plus jeden nehrající. Sháníme jednoho, kdo by s námi jel, máme místečko v autě. Kohokoli z Brna nebo kdo bydlí na cestě Brno-Ostrava můžeme vzít. Nezdráhejte se a napište mi :-)

Tak jsem k turnaji přidal kolonku legality. Čekal jsem až na poslední chvíli, jak dopadne jedna zásilka, ale protože došlo k jistému zdržení, ponechávám legalitu nezměněnou i kdyby zítra zásilka dorazila. Důvodem je přehlednost a pořádek. Díky.

Na kdy vidíte konec turnaje? Dá se to reálně stihnout do půl 9?

Prostory máme do 19:30, pak tam zavírají (přece jen, je to zařízení primárně určeno pro děti). Minule se to stihlo, ale je pravda, že bylo méně hráčů. Pokusíme se omezit prostoje na minimum (tudíž s odchodem na oběd do nějakého zařízení moc nepočítejte), ale je možné, že finále se bude muset hrát v nějakých náhradních prostorách. Čili - hypoteticky by se to stihnout mělo... rozhodně 19:30 nás "vyhodí" z Centra ;-)
Poslední turnaj na tom byl co do počtu lidi podobně, začínalo se stejně a končilo se v osm, nemýlím-li se :-)

Reálně se to takto stihnout dá. Základní část má 5 kol a zpravidla končí mezi 16 a 17 (počet hjráčů u ní nehraje roli). Poté přícházejí na řadu eliminace, kde už je doba hry trochu otázkou. Zpravidla se končí kolem té osmé, kdy se dohraje finále. Takže bych se toho nebál :)