3.10. LCG National tournament - Road to Stahleck

Znovu nás čeká turnaj ve formátu LCG. Tento je generálkou v rámci poprázdninové přípravy na vrchol roku, mistrovství Evropy na gotickém hradě Stahleck a zároveň svého druhu loučení s Hrou o Trůny 1.0. Turnaj se bude konat v sobotu 3.10. v Praze a budou ho hostit reprezentativní prostory Světa deskových her (přesná adresa herny je k dispozici pod odkazem). Začátek turnaje je stanoven na 11:00.

Pokud se hodláte účastnit, tak se prosím přihlašte (signup záložka).

V platnosti je X-list včetně úprav a stále jsou v zájmu testování povoleny tři proxy karty (ještě nad X-list). Dále je též v platnosti restricted list.

Legalita:  LCG (Core Set + 6 CP první řady Clash of Arms + 6 CP druhé řady Time of Ravens + 6 CP třetí řady King's Landing + 6 CP čtvrté řady Defenders of the North + Kings of the Sea + Princes of the Sun + Lords of Winter + Kings of the Storm + Queen of Dragons + Lions of the Rock + 6 CP páté řady Brotherhood without Banners + 6 CP šesté řady Secrets of Oldtown + 6 CP sedmé řady A Tale of Champions) + 6 CP osmé řady Beyond the Narrow Sea + 6 CP deváté řady A Song of the Sea + 6 CP desáté řady Kingsroad + 6CP jedenácté řady Conquest and Defiance + 6CP dvanácté řady Wardens)  

Váš NW