8.12. LCG Turnaj - Beyond the Wall (vánoční experiment)

Znovu nás čeká turnaj ve formátu LCG. Tento je devátým turnajem probíhající sezóny a je také naším vánočním turnajem. Tentokráte ovšem půjde o jistý experiment, kdy se budeme pokoušet simulovat karetní rotaci, která nás musí, ku prospěchu hry, dříve či později čekat. Rozhodl jsem se oživit myšlenku Grega Atkinsona a Casey Galvana (mistři světa), která umožňuje velmi dynamickou rotaci pro LCG, kde klasická CCG rotace není přístupná.
Na turnaji budou povoleny všechny Deluxe expanze, Core set a 5 řad CP, které si ze stávajících kompletních osmi vyberete. Je zcela na Vaší libovůli, které řady to budou, jen musí platit, že Váš balík obsahuje karty jen z těchto Vámi zvolených 5 řad CP. Pravidlo by nám mělo přinést ozvláštnění a oprášit prach z některých karet v deskách.

Turnaj se bude konat v sobotu 8.12. v Ostravě a bude ho hostit jako tradičně Centrum volného času. Začátek turnaje je stanoven na 10:00 a protože se jedná o turnaj vánoční, tak se můžeme dočkat i nějakého toho dárku.

Pokud se hodláte účastnit, tak se prosím přihlašte (signup záložka).

V platnosti je X-list včetně úprav a stále jsou v zájmu testování povoleny tři proxy karty (ještě nad X-list). Dále je též v platnosti restricted list.

Legalita:  LCG (Core Set + 6 CP první řady Clash of Arms + 6 CP druhé řady Time of Ravens + 6 CP třetí řady King's Landing + 6 CP čtvrté řady Defenders of the North + Kings of the Sea + Princes of the Sun + Lords of Winter + Kings of the Storm + Queen of Dragons + Lions of the Rock + 6 CP páté řady Brotherhood without Banners + 6 CP šesté řady Secrets of Oldtown + 6 CP sedmé řady A Tale of Champions) + 6 CP osmé řady Beyond the Narrow Sea

Váš NW