25.2. LCG Turnaj - Kingsmoot

Znovu nás čeká turnaj ve formátu LCG. Tento je třetím turnajem (druhým bodovaným) začínající sezóny a je více než kdy jindy pozvánkou jak staronovým hráčům, tak i nováčkům. Turnaj se totiž tentokráte bude konat v sobotu 25.2. v Novém Jičíně na Cravataconu. Začátek turnaje je stanoven na 11:00. Tentokrát je turnaj součástí celé karetní/deskové linie Hry o Trůny, která bude na conu běžet již od pátku a naše komunita se ji bude i aktivně účastnit (nějaká ta přednáška ode mě a hlavně uvedení nováčků do karetní i deskové inkarnace).

Pokud se hodláte účastnit, tak se prosím přihlašte (signup záložka).

V platnosti je X-list včetně úprav a stále jsou v zájmu testování povoleny tři proxy karty (ještě nad X-list). Dále je též v platnosti restricted list.

Legalita: LCG (Core Set + 6 CP první řady Clash of Arms + 6 CP druhé řady Time of Ravens + 6 CP třetí řady King's Landing + 6 CP čtvrté řady Defenders of the North + Kings of the Sea + Princes of the Sun + Lords of Winter + Kings of the Storm + Queen of Dragons + Lions of the Rock + 6 CP páté řady Brotherhood without Banners + 6 CP šesté řady Secrets of Oldtown + 4 CP sedmé řady A Tale of Champions)

Váš NW

Komentáře

Sere me, ze nemuzu (opet), ale na druhou stranu, jak se tak divam, tak zas tak moc ne. Lions of the rock nejsou legalni zatim, takze moji clansmeni by hrat nemohli. Aspon naky duvod pro me podvedomi. :D

Lions of the Rock jsou legální, to byla lidská chyba - moje a už je napraveno :) Škoda, že Ti to nevyjde.

Tak tos mne nemel rikat, ted me to sere este vic. :( Konecne sem dostal ty clansmeny do funkcni formy, par balikum by to natrhlo anus. :)

 Chcete přihlášené zobrazovat takto rovnou pod akcí nebo jako dosud pod záložkou Signup?