29.10. LCG Turnaj - Road to Stahleck 2

Znovu nás čeká turnaj ve formátu LCG. Tento je jedenáctým turnajem probíhající sezóny a je také druhým dílem poprázdninové přípravy na vrchol roku, mistrovství Evropy na gotickém hradě Stahleck. Turnaj se bude konat v sobotu 29.10. v Brně a bude ho hostit jako tradičně Maják. Začátek turnaje je stanoven na 10:00.

Pokud se hodláte účastnit, tak se prosím přihlašte (signup záložka).

V platnosti je X-list včetně úprav a stále jsou v zájmu testování povoleny tři proxy karty (ještě nad X-list). Dále je též v platnosti restricted list.

Legalita: LCG (Core Set + 6 CP první řady Clash of Arms + 6 CP druhé řady Time of Ravens + 6 CP třetí řady King's Landing + 6 CP čtvrté řady Defenders of the North + Kings of the Sea + Princes of the Sun + Lords of Winter + Kings of the Storm + Queen of Dragons + 6 CP páté řady Brotherhood without Banners + 6 CP šesté řady Secrets of Oldtown)

Váš NW

 

Komentáře

Pro pripad ze bych chtel jet, jezdite bezne autem nebo jinak? Pokud jinak tak jakej spoj a pokud autem tak mel by pro me nekdo misto? :)

ahoj, co vím tak pražáci sem jezdí někdy autem a jindy vlakem, podle toho kolik jich je a jak jim to vyjde do aut či vlaků, tak ti pak asi řeknou víc

pokud ale vlakem tak ideálně je to asi:
Praha hl.n. 6:39 - Brno hl.n. 9:22 Vlak 73 Smetana

Bohužel nejedu, manželka jede ke kamarádce s jedním dítětem a já musím doma hlídat druhé

vem i dítě...na maják se vleze .)