11.12. LCG turnaj - Boj o Černý Hrad

Znovu nás čeká turnaj ve formátu LCG. Ten je druhým turnajem nové sezóny. Turnaj se bude konat v sobotu 11.12. v Brně a bude ho hostit jako tradičně Maják. Začátek turnaje je stanoven na 10:00.

Pokud se hodláte účastnit, tak se prosím přihlašte (signup záložka).

V platnosti je X-list včetně úprav a stále jsou v zájmu testování povoleny tři proxy karty (ještě nad X-list).

Legalita: LCG (Core Set + 6 CP první řady Clash of Arms + 6 CP druhé řady Time of Ravens + 6 CP třetí řady King's Landing + 6 CP čtvrté řady Defenders of the North + Kings of the Sea + Princes of the Sun + Lords of Winter + Kings of the Storm + 4 CP Brotherhood without Banners)

Váš NW

 

* Přesná legalita podle posledních vyšlých setů bude doplněna.

Komentáře

Ahoj lidi tak už se těším na turnaj v Brně, jelikož jsem teď nějákou dobu hraní trochu flákal.
Mám pro vás tedy nějáké užitečné info o tom co a jak pokud ještě nevíte kde je Maják, jak se tam dostat apod.

Místo: Maják, Dusíkova 5, Brno - Lesná. Poslední odbočka vlevo při výjezdu z Brna na Lesné směr Soběšice kolem firmy Dermacol. Určitě si to najdete na mapě a nebo víc v poště. Z nádraží nejlíp šalinou (tramvají) č. 9 na Halasovo náměstí a pak bus č. 57 na zastávku Haškova. Pak asi 200m pěšky směr les - Žlutá budova Maják. Doba jízdy 23 min a jízdenka á 22 Kč.

Lokalita: Tentokrát jsem na Majáku zamluvil tu největší místnost protože nevím jaká bude účast tak abychom se nemuseli zase někde mačkat. Takže klidně ať přijede 30+ lidí :) a pozvěte třeba i kamarády na čumendu. Dále je tam i k dispozici kuchyňka kde si kdyžtak můžete uvařit vodu na čaj nebo kafe a nebo použít mikrovlnku. Jinak Billa je asi 200m hned u zastávky takže s sebou nemusíte nic moc tahat a koupit si to až tady.

Jen s tím jak jsem to zamluvil tak mi říkal, že by bylo fajn kdybychom mohli vybrat něco málo jako nájem (za spotřebu vody, elektřiny atd.). Neříkal že je to nutné, že to půjde asi i bez toho, ale myslím že pokud tam zas chceme někdy v budoucnu být tak by bylo vhodné vybrat cca 30,- na osobu abychom si tam popřípadě nezavřeli dveře. Víte že to nebylo vždycky jednoduché to domluvit a 30,- snad nikoho nezabije ne? Navíc teď budeme mít asi i tu nejlepší místnost...

Čas: Začátek turnaje je v 10:00. Já už tam budu asi o 30 min dřív abych odemčel a připravil to. Pokud by měl někdo problém s tím, že by přijel už dřív a nechtěl mrznout venku tak se můžem domluvit individuálně, klíče mám takže to není problém. Konec jsem předběžně nahlásil na 20:00, ale zase, jak říkám, když se to trochu protáhne tak nebude problém.

Pokud by měl někdo s něčím problém tak mobil vám dám v poště.

Happy shuffling ;-)