3. cyklus - King’s Landing

Královo přístaviště přináší zbrusu novou mechaniku, kterou umožňuje nový crest - shadows crest . Zkrácená pravidla k této mechanice naleznete zde (a také v každém níže uvedeném CP). Crest je "jen další v řadě", ačkoliv nový, ale mechanika je opravdu převratná a zavádí něco, co v AGoTu zatím nebylo - alespoň ne v této podobě - hraní karet "face down". Na to se samozřejmě vztahují různá komba a ability.

Kromě toho tato edice přináší také nový trait u plotů - City. Jedná se o to, že ability těchto plotů se znásobují tím, čím více City plotů již máte odehraných. Každý CP obsahuje jeden takovýto plot.
Shadows mechanika je podporována i uprostřed Králova přístaviště vycházející Greyjoyskou expanzí Kings of the Sea.

1. CP obsahuje tři agendy - dvě umožňující hrát tzv. Treaty - jednou s Martelly a jednou s Greyjoy a jednu, která staví právě na nové mechanice - City of Shadows.
Nejzásadnější kartou je zde Tyrion, lokace Kingswood Trail, Arya Stark, Barristan Selmy. Plot City of Shadows, který umožňuje vyložit dvě karty do Shadows zdarma.

2. CP - nejzajímavější je location hate eventa Condemned by the Council, dále Tears of Lys, Lost Oasis, náběr karet Gold Cloaks. Catelyn bohužel obsahuje příliš mnoho podmínek. Slevák na karty.

3. CP - dost charakterů - Eddard, Tywin, Robert, Royal Entourage, Seaside Urchin, Jon Arryn, lokace Aegon's Hill. Zásadní obecně použitelný cancel - eventa The Hand's Judgement.

4. CP obsahuje agendu The White Book - nabízející možnost postavit Kingsguard deck.
Eventa Viper's Revenge, shadows Syrio Forel, draw pro greye Fishmonger's Square, do war decků Daemon Blackfyre, manipulace se soupeřovými ploty Maester Malleon's Tome, přebírání lokací Blackwater Raiders, "kill all" Red Viper.