První ligový týden - vyhlášení (II.)

Klasická liga a Standard

Den se nám se dnem sešel a střet o moc se ve Westerosu znovu rozhořel jasným plamenem. Mocné krakatice začaly znepokojovat svými veslicemi pobřeží na západě i na východě, kde bylo dokonce napadeno i zboží královny v exilu, matky draků. Naproti tomu princ Slunečního Oštěpu s obavou hledí na snahu Vysoké Zahrady v severních oblastech Dorne a rozhodl se podniknout jisté kroky. Herní pole cyvassu je připraveno a teď už jde jen o to, kdo bude jakým způsobem táhnout a kterými "figurami". Hra o Trůny může mít jen jediného vítěze...

Jsi-li začátečníkem, zajímajícím se pouze o LCG, můžeš následující text přeskočit až k bloku pojmenovaném "Miniliga začínajících a LCG".

První ligový týden je zahájen. Každý z účastníků může odehrát kdykoliv v týdnu dva volitelné Jousty (1 vs. 1) s různými balíky a různými soupeři a o ligovém večeru další volitelný dvoukolový Joust a jeden Melee (hra více hráčů). Ligový večer je možno konat kdykoliv, v Praze bude celkem jistě ve čtvrtek v Outpostu kolem 19h. Tímto povzbuzuji rovněž i ostatní komunity v Brně, Ostravě a na Slovensku, aby participovali jak jim čas a chuť dovolí.

Každý hráč obdrží svůj výsledkový arch (případně mu ho bude vést NW), který mu bude sloužit pro celou ligu. Hráči ve Standardu ignorují "cardpool" kolonku a do "sparring games" zapisují volitelné jousty. V případě, že jste hráčem využívajícím Turn of Tides mechaniku, poznačte za každý svůj zápas velké písmeno "T" s počtem získaných tokenů v dané hře v podobě například (T-1).

Anoncování Turn of Tides

2. týden bude vyhlášena "příběhová" Wildling Invasion. (reprezentuje knižní událost)

5. týden bude možná vyhlášen "dominantní" Time of/for X. (reprezentuje převahu jednoho rodu v závislosti na výkonech hráčů při jeho hraní v průběhu ligy)

Liga: 1. týden

Rivality: Greyjoy x Lannister; Greyjoy x Targaryen; Martell x Baratheon

Favor: není

Turn of Tides: není

Legalita: Standard (ITE a 5KE bloky + Core Set + 6 CP CoA + 6 CP ToR)

 

Miniliga začínajících a LCG

Začínající hráči mají možnost si zahrát LCG miniligu pro začátečníky, která se hraje formou miniturnajů s minimální účastí alespoň 4 hráčů (první kolo se losuje náhodně a druhé švýcarem - je to jako dvoukolový joust klasické ligy). Hráči získávají tři body za vítězství a jeden za porážku, stejně jako je tomu v klasické lize. Turn of Tides mechanika se LCG turnaje netýká a Rivality/Favor také nikoliv (v případě enormního zájmu je však možno použít rivalitu/favor ze stávajícího týdne klasické ligy - ostatně LCG miniturnaje jsou také bojem ve Westerosu, jen v o něco menším měřítku).

Každý hráč obdrží svůj výsledkový arch (případně mu ho bude vést NW), který mu bude sloužit pro celou miniligu. Hráči v LCG ignorují celou zadní stranu a stačí jim tak jen přední.

Miniliga: 1. týden

Legalita: Limited LCG (Core set + 2 CP dle výběru komunity)

 

Děkuji za pozornost,

Váš NW