pátek 12.6

vypadá to, že tento pátek bychom mohli mít dva diváky/polohráče.. jinak to snad vypadá, že nás bude všech pět (kdyžtak mě vyveďte z omylu)... kde se tedy sejít? to je na šatlavský první boxík skoro už trochu moc... ten třetí byl dost velký, jenže poněkud... hmmm nepraktický
Delfův návrh byl skvělý, ale +2 diváci to taky trochu komplikují (jak to s nimi vypadá a nakolik jsou jistí, zjistím ve středu, ale ptali se a přišli by rádi)
mohli bychom zkusit to Zátiší a spojit srazy dohromady, ale rozhodně tam nebude takový klid jako v Šatlavě... a nebo možná ta první místnost v Šatlavě, kde byl "ten starší pán, co chce vědět, co za hru to hrajete"? ;-)
kdyby vás něco napadlo, písněte...

Fórum:

vypadalo fajn, obsluha byla v pohodě a vypadala že je na hry v hospodě zvyklá. Je pravda že tam může být více hluku, ale zase nas nevyhodí dříve jak ve 23 hodin. A pokud by byla chuť na nějakou deskovku tak v Zátiší na ně mají lepší stoly. Ale jelikož jsem ještě "greenhorn" tak se spokojím i s tou Šatlavou pokud by ostatní něchtěli měnit lokál.

nakonec nás asi bude opravdu pět hráčů, ovšem decentně jiných pět než jsem původně myslela... škoda, že nevyšel ten sudý počet :-( co už... snad někdy příště :-) Platí tedy Šatlava kolem čtvrté hodiny :-)

do Šatlavy někdy po 16 hod jak minule asi, psal mi Obi že neví jestli bude stíhat. Má toho nějak moc. Takže jsi zdravá, jo? Mám brát nějakou deskovku?

Však on by stejně nehrál, tak když dojde později, tak nevadí :-) No, deskovka záleží na tom, v kolik se rozprchnem a kdo zůstane. Sullik i Raius to vidí nějak asi do osmé (alespoň myslím), Delf do deváté... no ono se stejně uvidí v kolik dohrajeme a kolik času zbyde a jak se to celé vyvine a jestli se budeme někam přesouvat. Jestli se Ti chce s něčím tahat, tak proč ne, ale nemůžu zaručit, že to nepotáhneš zbytečně...

tahat věci zbytečně, ale radši to než pak slyšet, že něco nemám.

nikdo by Ti snad dnes nevyčetl, žes nevzal nic kromě agotu :-)