druhý ligový týden

jak to tak vzhledem k vývoji situace vypadá, tak z mé strany je jediný přijatelný herní den tento týden čtvrtek - co vy na to?
Lumír navrhoval středu (ve čtvrtek nemůže) - jestliže bude většina pro, žádný problém, sejděte se ve středu a odehrajte to beze mě, já jsem teď v takovém pressu, že do středy, resp. čtvrtka jsem asi poněkud "out of order", takže bych si případně ve čtvrtek pak s někým dala někde nějakou volnou hru a možná to tak bude i lepší :-)
tak co vy na to, "Ostraváci moji"? :-)

Fórum:

Bohužel bude tento týden pro mě scela náhodný, odehrávající se max hodinu dopředu. Zasahuje mi do něj totiž příliž mnoho vnějších elementů. Takže já osobně nemohu říci kdy mi to bude vyhovovat.

ok, takže u Tebe je to spíše taky tak na nějakou tu volnou hru... je taky otázka, jestli vlastně tento týden vůbec máme Ligu ;-)

mám ten týden nějak nabitý a ještě pak do toho ta chata.

jak jsem říkala - není problém, pokud se sejde dostatečný počet lidí na chatě, aby se Ligový večer odehrál tam - a to klidně celý - tedy včetně melee (samozřejmě pokud bude zájem - nebo naopak pouze melee) a za daných podmínek čisté LCG :-)
a když si třeba Delf najde hodinku času, tak si dáte volnou hru v tu středu :-)