Chtěl bych, aby se příští turnaj o rodovou ikonu domu Martell konal?

Praha 13.6.
7% (1 hlas)
Praha 20.6.
57% (8 hlasů)
Brno 13.6.
0% (0 hlasů)
Brno 20.6.
0% (0 hlasů)
Ostrava 13.6.
0% (0 hlasů)
Ostrava 20.6.
36% (5 hlasů)
Celkem hlasů: 14

Komentáře

že Brno asi nebude možné nebo rozhodně ne na Majáku, takže by se museli sehnat jiné prostory...

že se o termínu nevědělo dříve, šly zajistit prostory i s přespáním ve SVČ Korunka v Ostravě, ale teď se to už vyřešit nedá, bude tam probíhat rekonstrukce prostor.

Blbej dotaz, jako dycky, zaujal mě součet procent, 38 a 63. :oD

mám možnost zajistit prostory v Ostravě - Dubině v klubovně jednoho dětského kroužku, kde se hrají i deskové hry. Pro možnosti turnaje menšího rozsahu (do 20 lidí) je vyhovující. Prozatím tam na daný termín není hlášena žádná akce. Ale je nutné se dohodnout na místu konání turnaje co nejdříve, abych to zamluvil na 100%. Je to samostatná klubovna, není součástí nějakého objektu, takže hraní do pozdnějších hodin by mělo být možné.

Tvoje nabídka na solidní prostory v Ostravě včetně minimálního omezení je rozhodně velmi dobrá a já Ti za ní velmi děkuji, myslím, že na ní dojde byť třeba ne v tomto termínu. Dnes ukončím hlasování o místě konání turnaje a budu se řídit jeho výsledkem, což zatím, žel, na Ostravu příliš nevypadá.

jak jsem zjistil tyhle prostory by neměly být problém skoro nikdy, neb ten klub má už základnu někde jinde a tyhle skoro nenákladové prostory si vydržují jen tak nějak ze zvyku, aby se tam právě mohly pořádat takové "neoficiální" akce.
Jinak od září bude možné konat turnaje nebo jakékoliv víkendové setkání hráčů v prostorách SVČ Korunka za podmínek, že se v tu dobu bude konat víkendová akce klubu deskových her (bývají průměrně 1x za měsíc). "Trůnaři" tam budou mít vyhrazenou místnost na turnaj a ve volných chvílích si budou moct zahrát deskovky, dle svého výběru, nálady a časových možností. Navíc tyto akce fungují i přes noc (teda hlavně v noci) a nocleh v budově je samozřejmostí (ve spacácích). Sazba za turnaj bude ještě upřesněna (SVČ nevydalo ještě nový ceník na školní rok za akce), ale neměla by přesáhnout částku 40Kč na osobu a den (vč. noclehu). Jen oproti tohoto roku už to nebudou víkendové akce (2 noclehy), ale akce sobota-neděle (z důvodů nizké účasti přes den).