2. AGoT večer pro nováčky v Brně

Takže druhý večer na téma AGoT se vcelku vydařil avšak zcela se lišil od toho minulého. Tento týden totiž nepřišel (povětšinou nemohl) nikdo z hráčů co by chtěli opravdu hrát a byli tu na 1. večeru. Ale i tak se mi podařilo zlanařit pár normálních hráčů deskovek k partičce nad CoreSetem. Nejprve jsem dali jednu ve 4 hráčích a pak tři ve třech. Ty hry ve 3 byly hodně dobré a skončili jsme až k 2 hodině ranní. Hra se vcelku líbila všem, výrazněji snad jen jednomu hráči, ale i tak jsme si ji užili. Rozhodně nejsilnější se opět prokázali Baratheoni, kdy dokázali přes mass power grab nabrat neuvěřitelné množství power a melisandra blokovala ostatní renown. Jen jednou se mi podařilo vyhrát s Targaryeny, kdy jsem na Seductive Promise přebral jednu armádu Baratheonovi a připravil ho tak o 3 power a ještě ho oslabil. Nakonec jsme vyhrál po tuhém boji. Uvidíme jestli se AGoT vryl do srdcí ostatních hráčů...

Fórum:

Tak dnes jsme se sešli s jedním kamošem ráno aby jsme zahráli partičku už s pořádnýma balíkama. Byl to jeden z těch kterým se hra líbila už v pátek a chtěli si ji vyzkoušet na ostro. Nakonec to ale skončilo tak že jsme byli 3 a pak i 4 a hráli jsme melee. Hrálo se s mýma Winter Starkama, Lannisterama a LCG Winter Baratheonama a LCG Summer Targaryenama. Hry to byly pěkné a LCG balíky dokázali pěkně konkurovat Standard balíkům. I když nástup byl poněkud pomalejší tak v melee se to celkem ztratilo. Nakonec se jeden z hráčů odvážil i na naše fóra a tak můžete přivítat Jericha. A pokud se proti nám okolnosti nespiknou tak se dostaví i na turnaj v Ostravě. Pevně doufám že ho neodradí ani finanční stránka hry a stane se pravidelným hráčem.

Vítám tedy Jericha na "boardu", na palubě (možná má rád Greye) :)
Pokud se bude účastnit turnaje, budu jen rád. Zdá se, že to bude mimořádně veliký turnaj, zvláště pokud dorazí i Rag, tak se budeme blízce přibližovat v počtu zatím nejkvětšímu turnaji, co se u nás konal :)