18.4. Království v exilu

Mlhavé pověsti praví, že v dalekém východním kraji za mořem se objevilo něco nevídaného. Draci. Lovci trofejí, sběratelé cenných kostí, majitelé menažérijí, žoldnéřské skupiny na západě i východě kontinentů začali snít svůj sen o těchto trofejích nedozírné ceny. Zatímco "malí" lovci zahájili svůj lov, mocní se zachvěli ve svých pevnostech z kamene. S draky přichází i královna zavrženého, šíleného rodu, který však stále rozdmýchává plameny a vášně v mnohých srdcích, protože oheň je jejich živlem. Targaryen. Vládcové v síních z kamene se pohnuli, aby zjistili, kdo první, a jestli vůbec dokáže vztáhnout ruku na vznikající království v exilu.

S předstihem oznamuji konání turnaje o štítovou ikonu rodu Targaryen, kterou obdrží první a druhý hráč v pořadí. Turnaj se bude konat 18.4. v Brně na Majáku od 11:00. Všichni hráči rodu Targaryen jsou vítáni, ať se ukáže kdo nejvýrazněji podpoří svou královnu. Hráči ostatních rodů jsou také srdečně vítáni, aby ukázali, kdo bude schopen ohrozit vznikající království v exilu a získat cenu všech cen - královnu a její draky.

Komentáře

Juchuuuu. Moc se těším :-)

Tak jsem si dovolil zařadit turnaj do sturktury Turnaje->Vyhlášení turnajů aby bylo lepší se dostat k Signups. Tak se nahlašujte, ať to líta :)

Takže už je to celkem dlouho co byl poslední turnaj na Majáku, tak tu všem připomenu jak se k nám dostat.
Prvně bych zmínil že ti co si nejsou jistí tak si můžou na mapy.cz najít cestu. Maják je na adrese Dusíkova 5, Brno ve čtvrti Lesná.

Z hl. nádraží (vlak):
Nejednodušší je asi jet šalinou (tramvají) č.5 z hl. nádraží až na konečnou Štefánikova Čtvrť (cca 15 minut). POZOR ale šalina nejede přimo z velkého nástupiště před nádražím, ale o kousek dál z ulice Masarykova, roh u KFC naproti nádraží po levé straně. Je to jen provizorní zastávka, kvůli výluce. Mapka zde
Dále pak ze Štefánikovi čtvrti autobusy 45,66 a 57 až na konečnou Lesná, Haškova (cca 10 min). Opět pozor na linku 57, některé spoje pokračují z Haškové dál a zastavují tak na opačné straně silnice. Od konečné Lesná, Haškova pak pokračujte kolem Billy nahoru do kopce k lesu asi 250 metrů až narazíte na Žlutou budovu s namalovaným Majákem. Jste na místě.

Od Grandu (student agency):
Návod je podobný jako by jste přijeli vlakem, pouze se vraťte asi 300m od směru přijezdu autobusu k nádraží a postupujte podle návodu výše.

Autem:
Tady bude asi nejlepší nastudovat mapy.cz zde. Musíte stejně projet skoro přes celý Brno aby jste se na Maják dostali, naštěstí je Brno menší než Praha :)
Nejjedodušší je asi hned sjet na kraji Brna směrem na Svitavy. Pak projet čtvrtí Královo Pole a odbočit na Lesnou. Na Lesné pak pokračovat nahoru do kopce jako by jste z Brna chtěli opět vyjet. Směrem pořád na sever. Těsně ale než vyjedete z Brna odbočíte doleva u Dermacolu za nové vysoké paneláky. Na konci cesty je pak po pravé straně Maják.

Pokud si nebudete vědět rady tak mi volejte nebo pište, kdo nemá číslo tak mi napište PM. Nechce se mi ho dávat tu veřejně.

Pro ty co využijí MHD tak se nám zdražili lístky takže budete potřebovat jízdenku za 22 Kč (na 60 minut) bohatě stačí a dá se koupit na nádraží ve stánku nebo v automatech.

Tak jak to vypadá s legalitou karet na tento turnaj, bude už povoleno hrát všechny CP z cyklu ToR?
Už se nám to blíží :)

tak dík všem co přišli na turnaj, bylo nás sice méně, ale turnaj se dle mého názoru vydařil a i když mě se moc nedařilo tak jsem si to celkem užil...report brzy napíšu tak ať z toho taky něco máte...

Taky díky za hezký turnajík

I mně, přesto, že jsem newbie, se turnaj velmi líbil. A díky, že jste mě šetřili :-)