Aplikace usnadňující hraní po skypu

Jak jste možná postřehli na jiných místech, Raius vytvořil aplikaci pro usnadnění her přes skype.
Naleznete ji zde

Raiova nápověda:
"Po vybrání edice zadáte do textBoxu číslo karty a ta se po chvíli načte. Když na ni najedete a stisknete levé tlačítko myši , můžete s ní libovolně pohybovat po vymezené ploše. Jakmile je levé tlačítko stisknuto a pohnete kolečkem , karta se bude otáčet po 90ti stupních. Když je kurzor myši nad kartou a stisknete mezerník, karta se zvětší, aby se dal přečíst text. Při dalším stisku mezerníku nebo sjetím kurzoru z karty se karta vrátí do původní velikosti."

Na tomto místě bychom chtěli informovat o případných změnách, které aplikace prodělá, o aktualizacích obrázků a zároveň si přečíst případné Vaše postřehy.


Aplikace nyní obsahuje obrázky karet

  • ITE, ITELP a FKE
  • promo karty našeho současného "standardu" - kromě Gorolda Goodbrothera
  • všech šest CP 1. řady - ACoA
  • Core set
  • všech šest CP 2. řady - ToRAť slouží :-)

Fórum:

  • pokus o vyřešení problému s rozdílnou velikostí obrázků - ani teď nejsou zcela stejné, ale mělo by to být méně matoucí než dříve.
  • přibyly promo karty (chybí jen Marked for Ransom, který se někam zatoulal a Gorold Goodbrother, kterého nemám k dispozici).
  • je k dispozici kompletní první řada chapter packů - Clash of Arms.
  • starkská část Core setu (díky Marvinovi).
  • lannisterská část Core setuPokud by kdokoliv chtěl naskenovat něco z toho, co ještě chybí, budeme rádi :-)

Dík za aplikaci už jsem ji několikrát použil a bylo to docela fajn, je taky super že se to už plní i novými kartami. Abych jen tak nekecal tak jsem měl dnes čas a příležitost vyzkoušet nový scaner. Takže zde máte možnost stáhnout si karty z prvních 4. CP cyklu ToR. Karty jsou naskenovaný a rozstříhaný a očíslovaný. Jediný co bude možná potřeba je změnit velikost, nechal jsem je trochu větší aby bylo možnost to upravit do Javy jak se vám hodí.

Jinak ze zkušenosti jsem zjistil že se vám neozbrazuje pár karet jako např. z FKE karty č. 112, 159, 15 a možná ještě další...taky si ještě pamatuju AHoTh 37.

díky moc :-) co nejdříve tam ToR doplním :-)

ano, to je přesně připomínka, které je třeba - zhruba jsem se na to dívala a některé karty se "nějak, někde" ztratily. Napravím co nejdříve.

Vážení a milí,
ještě jste na vlastní oči nespatřili něžný půvab její výsosti Myrcelly, první svého jména a podmanivou krásu Arianne? Nečelili jste nikdy hordě Mladého vlka? Nikdy jste nebyli na popravě? Neplavili jste se po moři až k opuštěnému majáku? Nezahlédli armádu škorpionů? Nenavštívili Údolí? Nečelili nepřátelům na Pěsti Prvních lidí?
U nás můžete!
Všechny karty edice FKE, které nenaleznete ani na tzumainnu jsou v naší aplikaci ;-)

Také už díky Rozyho pomoci obsahuje první 4 CP cyklu Time of Ravens :-)

Kromě toho opět upravena velikost, teď už snad k plné spokojenosti, přidána jediná chybějící karta z thornů a jedna ze dvou chybějících promo karet.

Doplněna baratheonská a targaryenská část Core setu :-)
(díky Sedmi, Starým bohům, Velkému Jinému, R'hlorovi i všem ostatním božstvům a všem, co alespoň trošku pomohli)
Většina reprintů ze starších edic je doplněna těmito staršími verzemi, protože už tak byla práce dát ty karty dohromady... kdyby to někomu vadilo, nic mu nebrání, dodat mi skeny a já to prohodím ;-)

A narazila jsem na to, že na tzumainnu není uvedeno, co se skrývá pod baratheonskou kartou číslo 90.
Ztratila se i ve fyzické podobě core setu? To zřejmě ne, nicméně vzhledem k tomu, že coreset mám rozprostřen na mnoha místech, není v mých silách zjistit, co za kartu tam mám doplnit. Kdybyste to někdo věděl či zjistil, dejte prosím vědět :-)

Tou nechválně známou chybějící kartou je proslulý "fat Bobby", Robert Baratheon, který je tam podruhé, aby se LCG Bara snázeji "powerovalo" :)

ha, že tam je dvakrát jsem věděla, ale že jsem ho podruhé nenačetla mi divné nebylo :-)

No ono to je celkem jedno oni obě karty mají na sobě napsaný B71 a tak ti nikdo B90 stejně neřekne.
Jinak tady je výtažek z FAQ:

(v1.1) Robert Baratheon B71
Robert Baratheon appears twice in the Core
Set by design. The second copy of Robert
Baratheon should be numbered "B90."

Tak jelikož se nám blíží další kolo ligy a je pravděpodobné že budou povoleny i 5. a 6. CP z cyklu ToR, tedy Refugees of War a Scattered Armies tak zde máte možnost stánout karty pro aplikaci nebo se jen tak podívat jak ony artworky vypadají pokud karty ještě nemáte. Tentokráte i s ploty (plotem, jelikož tam byl jen jeden).
Doufám že vám to pomůže k lepšímu hraní a že si Raius s Dany najdou chvilku aby to do aplikace přidali.

Díky moc! Karty nemám, artworky jsem si teď prošla jen narychlo - pořádně si to vychutnám až v papírové podobě, jestli k tomu někdy dojde, ale tohle je velká a vítaná pomoc :-) To, že je nemám zatím já, neznamená, že je na mě nemůže "vytáhnout" někdo přes skype :-)

Program nefunguje? Mě to stránku nenačte. :(

Díky za upozornění, zkoušela jsem to o pár hodin později a závada trvala, nicméně při další zkoušce již bylo vše v pořádku. Budu tedy věřit, že se jednalo jen o nějaký dočasný výpadek a nebude se to opakovat příliš často (ideálně vůbec). Už by to tedy snad mělo být ok.

.

znamená to, že problémy přetrvávají?

to byl omyl. :D

Tak aby jsme mohli pokračovat v nerušeném hraní po skypu tak jsem pro vás naskenoval a vystříhal obrázky z 1. a 2. CP z KL a taky celé KotS.
Pro ty co si chcou prohlídnout obrázky jenom tak můžete stahovat ZDE a do aplikace to asi bude muset Dandali s Raiusem trochu upravit a přidat.
Enjoy.