15.8. Standard turnaj - The Battle of Ashford

Rád bych Vás pozval na další turnaj v Praze po dlouhé přestávce. Turnaj se bude konat v neděli 15.8. a budou ho jako obvykle hostit prostory Světa deskových her (přesná adresa herny je k dispozici pod odkazem). Začátek turnaje je stanoven na 11:00 (10:30 - 11:00 probíhá registrace). 

Vstupné je 100 Kč. 

V platnosti je  Standard (Design Team) Restricted List (RL).

Jsou povolené čitelné proxy karty pro Redesigns + Forgotten Heroes + Jade Sea + Hear My Words.

Prosíme rovněž o aktuální test nebo očkování proti COVID-19.

Těšíme se na vás a doufáme, že vás dorazí, co nejvíce. Jinak jsou na turnaji srdečně vítáni i případní nováčci či snad jen zájemci o omrknutí hry.

Pokud se hodláte účastnit, tak se prosím přihlašte prostřednictvím následujícího turnajového kalendáře (stačí být přihlášený k Facebooku).

V platnosti jsou oficiální turnajová pravidlaFAQ (Restricted list je ovšem platný podle Design Teamu) a rovněž karty v překladech do lokálních jazyků jsou platné (v případě významových nejasností má prioritu anglická originální verze). 

10:30 – 11:00 bude probíhat registrace.

Pro turnaj není potřeba decklist.

Legalita: LCG (Core Set + 6 CP Westeros cyklu + Wolves of the North + Lions of the Casterly Rock + 6 CP War of the Five Kings cyklu + Watchers at the Wall + 6 CP Blood and Gold cyklu + House of Thorns + Sands of Dorne + 6 CP Flight of Crows cyklu + 6 CP Dance of Shadows cyklu + King of the Isles + Fury of the Storm + 6 CP King's Landing cyklu + Dragons of the East + agendy z The Things We Do For Love + Redesigns + Forgotten Heroes + Jade Sea + Hear My Words)

V případě jakýchkoliv dotazů mě lze kontaktovat na "o.sestak@abalin.net"