19.1. LCG Turnaj - Great Hall event

Čeká nás další turnaj 2. edice Game of Thrones v Praze, který je zároveň prvním turnajem nového roku. Turnaj se bude konat v sobotu 19.1. v Praze a budou ho znovu hostit reprezentativní prostory Restaurace Puškin (přesná adresa restaurace je k dispozici pod odkazem). Restaurace nám vyšla vstříc a s obědem je s námi počítáno na místě.

Turnaj bude hrán v Rookery formátu (10 karet do balíku a dva ploty v rookery - viz. odkaz) a protože jde o Great Hall turnaj platí následující "deckbuilding" restrikce pro kombinace frakcí:

  • vybrané frakce (Baratheon, Greyjoy, Martell a Tyrell) nelze hrát s praporcem ostatních vybraných frakcí.
  • Lannister, Noční Hlídka, Stark a Targaryen lze hrát pouze s praporcem vybraných frakcí výše (Baratheon, Greyjoy, Martell a Tyrell). 

Začátek turnaje je stanoven na 11:00 (10:30 - 11:00 probíhá registrace). 

Pro turnaj je decklistová povinnost.

Pokud se hodláte účastnit, tak se prosím přihlašte prostřednictvím následujícího turnajového kalendáře (stačí být přihlášený k Facebooku).

V platnosti jsou oficiální turnajová pravidlaFAQ (nezapomeňte na Restricted list) a rovněž karty v překladech do lokálních jazyků jsou platné (v případě významových nejasností má prioritu anglická originální verze). 

Vstupné je 100 Kč.

Jak na místo: Ideálně metrem "C" na Roztyly a potom dvě zastávky busem "118" na zastávku "Hlavní". 

Legalita: LCG (Core Set + 6 CP Westeros cyklu + Wolves of the North + Lions of the Casterly Rock + 6 CP War of the Five Kings cyklu + Watchers at the Wall + 6 CP Blood and Gold cyklu + House of Thorns + Sands of Dorne + 6 CP Flight of Crows cyklu + 6 CP Dance of Shadows cyklu + King of the Isles)