3.12. LCG Turnaj - Battle of the Trident Vote

Čeká nás další turnaj 2. edice Game of Thrones v Praze vycházející ve formátu LCG, který je zároveň jedním z prvních turnajů nové sezóny. Tento turnaj je speciální tím, že se jedná o tzv. "vote" (hlasovací) turnaj, kdy účastníci mohou hlasovat pro jednu ze tří nabízených agend (Mistři; Armády a Rytíři). Hlas vítěze turnaje má desetinásobnou hodnotu. FFG poté sečte hlasy + tweety a určí tak, která z agend se podle vůle hráčů stane vítěznou a bude vydána v jednom z budoucích cyklů.

Turnaj se bude konat v sobotu 3.12. v Praze a budou ho jako obvykle hostit reprezentativní prostory Světa deskových her (přesná adresa herny je k dispozici pod odkazem). Začátek turnaje je stanoven na 11:00 (10:30 - 11:00 probíhá registrace). 

Pokud se hodláte účastnit, tak se prosím přihlašte prostřednictvím následujícího formuláře.

V platnosti jsou oficiální turnajová pravidlaFAQ a rovněž lokalizované karty jsou platné (v případě významových nejasností má prioritu anglická originální verze). 

Vstupné je 100 Kč.

Legalita*:  LCG (Core Set + 6 CP Westeros cyklu + Wolves of the North + Lions of the Casterly Rock + 4 CP War of the Five Kings cyklu)