Turnaj 2v2 16.3.2013 Brno, Maják

Pro zpestření tu máme nový turnaj ve formátu 2v2 (LCG). Turnaj se nepočítá do standardního ratingu a je tak pouze další možností, jak si zahrát a to tentokrát trochu týmově.

Turnaj se bude konat v sobotu 16. 3. 2013 v Brně a bude ho hostit jako tradičně Maják. Začátek turnaje je stanoven na 10:00.

Pravidla turnaje:

  • U každého stolu sedí 4 hráči. Spoluhráči sedí do kříže proti sobě. Spoluhráči jsou předem vylosovaní pro dané kolo a na další kolo se utvoří nové dvojice, s přihlédnutím na to, aby se zamezilo opakování stejných dvojic.
  • Váš spoluhráč je váš partner a neplatí na něj karty, které cílí oponenta jako např. vámi zahraný Building season či Retaliation.
  • Hraje se bez Multiplayer titulů. Ty nejsou třeba, jelikož dvojice jsou předem dané a není možná útočit na spoluhráče, pouze na protihráče.
  • Dvojice hraje dohromady na 30 powerů a nezáleží, jestli má na konci jeden hráč 30 a druhý 0. Pokud ale máte brát powery od hráče, který má 0 powerů tak je samozřejmě neberete z House karty jeho parťáka.
  • V platnosti je Restricted list pro Melee
  • Hráči nemohou odcházet od stolu, aby se domlouvali. Povoleno je pouze mezi spoluhráči si ukazovat ploty, které chcou nebo mohou hrát
  • Hraje se 90 minut. Počet kol se bude odvíjet podle počtu hráčů. Bodování jako při Joustu, ale rozhoduje i počet powerů. Vítězství 30-0 má tedy větší váhu než 30-28.

 

Pravidla přihlašování:
Pokud se hodláte účastnit, tak se prosím přihlašte (signup záložka). Jelikož pro turnaj je nutnost mít počet hráčů dělitelný čtyřmi, tak se prosím přihlašujte závazně. Počítají se jen hráči, kteří jsou zde přihlášení. Prvních 8/12/16 přihlášených hráčů bude hrát, ostatní jsou náhradníci, pokud by někdo později vypadl. Turnaj je vyhlášen více než měsíc dopředu tak si doufám uděláte čas.

V platnosti je X-list včetně úprav a stále jsou v zájmu testování povoleny tři proxy karty (ještě nad X-list). Dále je též v platnosti restricted list.

Legalita: LCG (Core Set + 6 CP první řady Clash of Arms + 6 CP druhé řady Time of Ravens + 6 CP třetí řady King's Landing + 6 CP čtvrté řady Defenders of the North + Kings of the Sea + Princes of the Sun + Lords of Winter + Kings of the Storm + Queen of Dragons + Lions of the Rock + 6 CP páté řady Brotherhood without Banners + 6 CP šesté řady Secrets of Oldtown + 6 CP sedmé řady A Tale of Champions) + 6 CP osmé řady Beyond the Narrow Sea . Jelikož je to nový typ turnaje, rozhodl jsem se nezařadit novou řadu CP do legality.
 

Rozy