O dva týdny a 21 uživatelů později..

Čas letí jako voda a tak jsou to už dva týdny, co jsme spustili náš informační panel o AGOTu. Celý web běží na známém systému pro správu obsahu (CMS) Drupal, který nám umožňuje velmi rychle a flexibilně přidávat a nastavovat nejrůznější funkce a prvky na stránkách. Na druhou stranu to znamená, že samotný kód stránek je generován systémem a nemůžeme tedy nějakým triviálním způsobem měnit podrobné chování jednotlivých prvků přímo v html.

Postupně jsme zprovoznili základní funkčnost webu a vytvořili jakýsi první náznak dlouhodobé struktury obsahu, se kterým se tu budete setkávat. Máme tu k dispozici mj. diskuzní fóra, hlavní obsahové sekce o turnajích a Ice and fire lize. Mezitím už také Andre napsal první ligové a turnajové články a zaregistrovalo se 21 uživatelů (některé tu však stále postrádám :o).

Aktuálně můžete zahlasovat v anketě o místu konání nejbližšího turnaje a přihlašujte se na turnaje prostřednictvím tabu Signups ve vyhlašovacích článcích.

Své postřehy, nejrůznější chyby na webu, připomínky či náměty na obsah a nové funkce prosím pište prostřednictvím tlačítka Feedback v pravém dolním rohu nebo přímo do místnosti Náměty a připomínky.

Před sebou tu máme ještě hodně práce, zmíním třeba doplnění starších reportů z turnajů nebo zobrazení Tzumainnu a AGOT News ze stránek FFG přímo v rámci našeho webu, takže se určitě máte na co těšit.