Pravidla ze starých edic

Nebyl tady někde náhodou přehled pravidel, která už v novém formátu nejsou podporována? Mám nějaké karty ze starších edic a některé keywordy a mechaniky mi nejsou moc jasné.

Hmm, podívej se zde, nicméně všechny keywordy co kdy ve hře byly by měly být i nadále podporovány. Co se týče mechanik, tak snad jen doomed mechanika vyžaduje vysvětlení mimo běžné stanovy a není již dále podporována (je popsána v odkazu, který jsem Ti dal). Pokud není něco jasné, ptej se.

Není mi moc jasný keyword Setup. Karty s tímto keywordem můžu ve fázi setupu zahrát jako při klasickém marshallingu (a zaktivovat tím jejich efekty), nebo v čem je jejich výhoda?

Keyword "setup" se používá na attachmentech. Ty normálně v setupu hrát nemůžeš, takže tento keyword ti umožňuje tyhle vybrané attachmenty hrát už v setupu - například. Efekty se neaktivují v setupu pokud vím nikdy.

Aha, díky :)

ahoj kdysi jsem psal jeden takový příspěvek a pokud je to to co hledáš tak je přímo
zde

Jj, to je ten článek, který jsem nemohl najít. Potřeboval jsem zjistit, co to jsou melee a jousting challenge, jak přesně funguje doom mechanika a story eventy. A o tom přesně ten článek je :)