24.10. Bitva o výběžek (II.)

Mám to potěšení oznámit konání turnaje po dlouhém turnajovém půstu. Turnaj se bude konat v sobotu 24.10. v Ostravě v Korunce (klub deskových her) od 10:00. Doufám, že sejdeme v hojném počtu.

Pokud se hodláte účastnit, tak se prosím přihlašte (signup záložka).

Legalita: Standard (ITE a 5KE bloky + Core Set + 6 CP první řady Clash of Arms + 6 CP druhé řady Time of Ravens + 5 CP třetí řady King's Landing + Kings of the Sea)

 

Váš NW

dodatek by Dandali

Info pro ty, kteří nevědí, kde se Korunka nachází (což budou hlavně mimo-ostravští).

Pojedete-li vlakem - dojedete "klasicky" na Svinov. Odtamtud tramvají směr "centrum" na zastávku "Mariánské náměstí". Jízdenka stačí krátká - čili za 12 kč ;-) Můžete jet tramvajemi číslo 3, 4, 8, 9. Je to pět zastávek.
Na Mariánském náměstí vystoupíte, kousíček se vrátíte a vydáte se po hlavní cestě kolmé k té, po které jste přijeli, směrem vpravo (čili vlevo ve vašem původním směru jízdy, kontrolou je, že projdete kolem nábytku kříženého s domácími potřebami a nikoliv kolem květinářství). Půjdete tak dlouho až narazíte po pravé straně na hospodu Žalák. Těsně před ní odbočíte vpravo. Před sebou budete mít bílý kostel (ten hledejte nebo na ten se ptejte v případě nesnází). Opět odbočte vpravo. A jste tam :-)

Pojedete-li autem... hmm.. pak asi nejjednodušší bude vám poskytnout adresu: Korunní 49, Ostrava - Mariánské Hory a vyhledání nejvhodnější trasy již nechat na vás.

Ještě znovu upozorňuji na vstupní poplatek do tohoto Střediska volného času, který činí 50 kč.
Pokud byste se chtěli zúčastnit turnaje v Dominionu, který bude s největší pravděpodobností těsně navazovat na náš turnaj (vypadá to, že pokud nebudeme moc ve skluzu, tak by na nás mohli počkat), tak tam bude možná nějaké startovné (ale možná to je už v těch 50 kč, ještě bude upřesněno) a zároveň i nějaké ceny.
Za ten vstupní poplatek máte v podstatě možnost si zahrát deskové hry, které má toto zařízení k dispozici.

Co se týče možnosti přespání, tak zatím platí pouze ta možnost v Korunce, kterou jsem od začátku zmiňovala, protože u mě v bytě to tentokráte není možné. Je ještě jistá pravděpodobnost jedné náhradní alternativy, ale ta je zatím ve hvězdách. Nicméně pro ubytováníchtivé rozhodně platí - karimatku a spacák s sebou - v každém případě.

Komentáře

Chci se zeptat jestli bude možné hrát aji s kartama z King of Sea, ve výpisu není napsaný, ale jestli se nahodou nejedná jen o administrativní chybu, pokud jsem pochopil správně tohle rozšíření je plné reprintů, tak by povolené aji mohlo být.

Taky si myslím že KotS by mělo býl povolené, bez něj je to totiž jinak další turnaj bez GJ.
A taky se chcu zeptat proč není povolen 5.CP - Secrets and Spies, když už je k mání teď tak za 20 dní ho už budou mít snad všichni ne?

asi nějaká diskriminace či co. Doufám že ho budu mít taky co nejdříve. Buď z Anglie nebo od Anekena.

Důvod pro jejich absenci byl zcela prostý. Jsem jen člověk a jako takový dělám chyby - jednalo se o administrativní přehlédnutí.

Rozy: Nemyslím, že by byl turnaj tak či onak bez GJ :)

Lumirius: Povolení edic se řídí legalitou formátu a nikoliv počtem reprintů v edici. Leč chápu, co tím míníš :)

Achjo, jedinej víkend, který po sto letech nemůžu a on zase turnaj :)
Mám dva nové LCG balíky a chci je už konečně vyzkoušet, ale bohužel turnaje se nezúčastním, i když bych moc rád...

LCG balíky jsou pěkné, ne jak "hrrrr na ně ve 3 plotu fajront" CCG :-D

Ahoj, kdyby jel někdo na turnaj z Brna nebo přes Brno, tak já pojedu 7:02 z hlavního nádraží. Tak můžem jet spolu a dát pár her ještě ve vlaku. Budu rád když nebudu zas sám ;-)