Turnaj - Korunka - 24. října?

Možná jste před časem na stránkách postřehli a pamatujete si na možnost spolupráce s klubem deskových a karetních her Korunka v Ostravě. Jedná se o zajištění prostor na konání turnajů. Nejbližší možný (ale stále ještě velmi vzdálený) termín je v sobotu 24. října v rámci konání jejich turnaje. Šlo by o to, že oni budou mít svůj turnaj a my vyhrazenu jinou místnost na náš turnaj. Po odehrání našeho turnaje by byla možnost si možná v případě zájmu zahrát i nějaké deskové hry. Výhodou jsou víceméně uzavřené prostory (nemotali by se nám tam lidi "z venku"), v podstatě neomezená možnost hraní (až skončíme, tak skončíme) a pro zájemce za drobný poplatek možnost spaní přímo na místě. V blízkosti místa konání je několik občerstvovacích zařízení, nákupní centrum a od nádraží je to asi deset minut. Ačkoliv je to hodně s předstihem, zajímalo by mě, jestli to mám zajišťovat (předběžný souhlas máme a ostravské hraní tam asi bude tak jako tak), byl-li by vůbec zájem mimoostravských dojet.

Máte-li jakékoliv poznámky či otázky, vyjádřete je prosím níže. Děkuji

Fórum:

ještě jsem chtěl upozornit na sobotní turnaj v karetní hře Dominion, chytlavá karetní hra naučitelná pravidlově do 5 minut, pro neznalé je možno vyzkoušet v pauzách (pokud nějaké budou)během turnaje AGOTU . Odehrané do 30 minut. Předběžný začátek turnaje 18-19 hodina. To by mohl být turnaj AGOTU být u konce.

to jsem se chtěla zeptat, kdy začíná turnaj v Dominionu, protože možná bychom i zahráli ;) Už jsem uvažovala, že kdyby byl agot pouze pro ostravské, tak bychom ho udělali v pátek, ale jestli ddominion začíná až večer, tak by to šlo :-) Jestli to jen trochu půjde, tak bych to chtěla zařídit tak, aby bylo možné se zúčastnit obojího. Ty chceš jít i do Dominionu? ;)

v podstatě jsem ten Dominion navrhl já protže by mohlo dojet dost lidí, ale klasicky už se to začíná rozpadat. Staré známé důvody jako rodinné oslavy, koncerty,...
V pátek mám školení z práce, takže to bych nemohl, ale se sobotou počítám na Agoty a pak večer Dominion. Musím potrenovat.

No napriklad ja bych taky rad oboji. :-)

jsem psala v množném čísle ;) ještě to naučit Ondru a jsme čtyři na obojí ;)

Jak jsem psal na fenixu, do Ostravy přijedu rád a moc se těším. Nechci nic slibovat dopředu, ale chtěl bych i přespat a pokračévat v Neděli. Pokud by byl zájem. :-)

V soucasne dobe se to planuje tak, ze se korunkovsky deskoherni vikend bude konat klasicky - od patku odpoledne cca do nedelniho poledne v Klubu deskovych her Korunka v Ostrave-Marianskych horach. Prespava se na miste, vsechno dulezite je kolem v dosahu.

vice informaci na korunka.webnode.cz - snad uz brzy - nebo tady, co nevime sami, na to se zeptame. :-)