Pátý ligový týden - vyhlášení (II.)

"Den je náš", radovala se lannisterská omladina, po vítězné bitvě lorda Tywina na Trojzubci. Situace však není tak jasná. Těžiště bojů stále setrvává na území lorda Hostera a krajina úpí pod tlakem stále přesunujících se armád. Lord Tywin zvítězil, avšak s nemalými ztrátami a rozhodl se ustoupit do Harrenova. Již věkem nemladý, avšak mladistvě vypadající princ Oberyn Martell podaroval rod Baratheonů krvavou lázní nedaleko Kostivé cesty a k odpočívajícím vyběleným kostem přidal nějaká další čerstvá těla. Krkavci se slétají nad Westerosem a hodují na mršinách početných mrtvých. Mocný nástup dvou rodů je skutečností Westerosu a ostatní doufají, že dojde k jejich vzájemnému střetu. Bude den patřit lvům anebo v něm bude zářit jasné slunce?

Pátý ligový týden je zahájen. Každý z účastníků může odehrát kdykoliv v týdnu dva volitelné Jousty (1 vs. 1) s různými balíky a různými soupeři a o ligovém večeru další volitelný dvoukolový Joust a jeden Melee (hra více hráčů). Ligový večer je možno konat kdykoliv.

Každý hráč obdrží svůj výsledkový arch (případně mu ho bude vést NW), který mu bude sloužit pro celou ligu. Hráči ve Standardu ignorují "cardpool" kolonku a do "sparring games" zapisují volitelné jousty.

Liga: 5. týden

Rivality: Targaryen x Lannister; Martell x Baratheon;

Favor: Baratheon x Stark

Turn of Tides: není

Legalita: Standard (ITE a 5KE bloky + Core Set + 6 CP CoA + 6 CP ToR + City of Secrets CP)