Malé Záhorizontí

Vítám Vás ve svém malém informačním bulletinu, který se tentokrát bude věnovat výhledu příštího turnaje a možnostem, jaký tento turnaj může být.

Je možné hlasovat pro klasickou volbu, která je následující:

Standard Joust - nic speciálního, jedná se klasický turnaj 1 vs. 1, jak jej všichni známe.

Standard Melee - nic speciálního, jedná se o klasický turnaj více hráčů, jak jej řada z nás zná.

 

A pak tu máme volby speciální, které se zaobírají trochu jiným typem turnajů:

"Hand-to-hand" Melee (2 vs. 2 PvP) - jedná se o speciální variantu Melee turnaje, která umožňuje hrát v nenáhodně zvolených dvojicích, přičemž je pouze zakázáno mít dva stejné rody v dané dvojici. Nová Treaty jsou však již povolena. Hráči ve dvojici mají možnost diskutovat své ploty před každým z jejich odhalení. Hraje se na kombinovasný součet 30 powerů a kdo ho první dosáhne, okamžitě v duelu vítězí. Celá tato varianta nabízí velké možnosti pro comba a karetní synergie, především v tom, že společné nasazení je nenáhodné.

"Bottle of bottle II." - speciální funny zábavný turnaj, kde hráči za předem daných speciálních a zábavných pravidel zápasí o láhev výborného moku, kterážto patří vítězi. Pravidla jsou dosti specifická, ale pověsti práví, že se tentokráte můžeme dočkat až i nenáhodného setupu či speciálních karet s globálním efektem, které reprezentují vlastní hráče - jinými slovy možná bude mít každý účastník "bitvy o flašku" svou vlastní kartu, která ho bude reprezentovat a umístí ho tak na "herní plochu".

 

Takže volte pečlivě, drazí hráči a hráčky!

 

Váš NW