páteční Šatlavy

Zatím to vypadá, že v Ostravě se ustálily pátky v Šatlavě... neříkám tím, že mé doupě je pro hraní uzavřeno, ani že nemůžeme čas od času navštívit Centrum volného času... nicméně Šatlava má jednu nespornou výhodu - a tou je přibližný průsečík našich bydlišť a jiných působišť, a oproti Centru taky poněkud delší provozní doba.
No a co se týče pátků... %-) Najděme vhodnější kompromis a přesuňme to, nicméně z mé strany rozhodně padají všechny pondělky, pokud nechcete začínat až někdy po sedmé ;-)
Jinak jsem pro uspořádat zase něco u mě, ale rozhodně ne v příštích 14 dnech a pak se uvidí. Viděla bych to pak asi na nějakou Ligovou sobotu, případně spojené s deskovkou nebo něčím :-)
Kromě toho s Delfem ještě řešíme jednu možnost a po prázdninách se nám možná rýsuje další, ale to bych teď nechala tak a vycházela z možností, která máme momentálně k dispozici.

Teď to bylo všelijaké, ale nebude-li řečeno jinak a nemáte-li námitky (a nebude-li je mít při našich pravidelných návštěvách ani obsluha), tak platí:

pátky v Šatlavě, začátek cca 15:45 (nebo o hodinu později, to si řekněte)

pro Lumiria či případné další zájemce - jedná se o Šatlavu v Mariánkách, mezi zastávkami Prostorná a Mariánské náměstí; nicméně v případě, že byste se na nás opravdu chtěli přijít podívat či si zahrát, dejte raději vědět dopředu ;-)

Fórum:

pátky jsou obvykle věnovany rodinnému životu, ale budu se snažit jednou za čas dojít. Jinak pokud je to u zastávky Daliborova a nezměnila se obsluha, tak by neměl být problém tam něco zahrát, deskovkáři tam chodí docela často. Mám ještě jeden tip na hospodu v Mariánkách jmenuje se Zátiší a je dále směrem do Poruby, zastávka Prostorná. Tam je obsluha velmi vycvičená. Pořádají tam každotýdenní srazy ostravští OTAKU a hrajou se tam Vampires a deskovky.

i jednou za čas je lepší než nic :-)
zatím problém nebyl, spíše naopak - v obou případech jsme se setkali s projevy zájmu :-) ale přece jen - zabíráme chvílemi dva stoly ve čtyřech lidech %-)
ok, někdy si uděláme exkurzi po hospodách ;-)

Koukám na ty časy kdy jste to psali všichni, to už jste byli vzhůru nebo ještě vzhůru?

a jak na to koukám teď tak tu nemáme ještě posunutý letní čas :)

ja to psal opravdu v ten čas co je uveden.
Vstavám ve 4:30 a začínám v práci v 6:00. Začátek pracovního dne začíná prolistováním nejnovějších zpráv ve světě :-))

vstávám v 6, v práci v 6:50 a začátek pracovního dne...:-). My tady (jak ty říkáš Rozy v Polsku) vstáváme brzy.

koukám že v dolech se fárá už od rána :)

no počkej až sem zase přijedeš ;-)

Má strach, to raději pojede do práglu

tam se nás bát nemusí, protože tam nikdo od nás nebude... :-/

u mě jsou rodinnému životu věnovány soboty, takže mi zbývá pátek a neděle odpoledne a pracovní dny ¨;-)

otázka je, jestli má smysl/se vám chce se scházet přes týden, když by to bylo až kolem šesté...